کیک نور خورشید در ماشین استفاده اتومبیل

کیک: نور خورشید در ماشین استفاده اتومبیل قانونی راننده خورشید جلوگیری همراه ماشین قانون

گت بلاگز اخبار اجتماعی تهران خنک‌تر شد

دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران به زیر ۴۰ درجه کم کردن یافت و به گفته مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده

تهران خنک‌تر شد

تهران خنک تر شد

عبارات مهم : آسمان

دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران به زیر ۴۰ درجه کم کردن یافت و به گفته مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده صاف و گاهی وزش باد آینده نگری می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی، امروز (سه شنبه ۱۹ تیر ماه) جهت بعضی از نقاط استان های مازندران و گلستان زیاد کردن ابر، وزش باد، رگبار پراکنده باران و گاهی رعد و برق آینده نگری می شود.

وی افزود: طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر ، در ارتفاعات سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان نیز رشد ابر و گاهی رعد و برق آینده نگری می شود.

تهران خنک‌تر شد

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی، گفت : طی سه روز آینده جهت استان های واقع در شرق و جنوب شرق کشور در بعضی از ساعات وزش باد شدید همراه با گرد و خاک آینده نگری می شود. در این بازه زمانی در منطقه زابل وزش باد همراه با طوفان گرد و خاک بوده و باعث کم کردن کیفیت هوا و دید افقی خواهد بود.

به گفته وظیفه امروز و فردا ( ۱۹ و ۲۰ تیر ماه) به علت وزش باد شدید موقت در جنوب غرب کشور پدیده گرد و خاک دور از انتظار نخواهد بود.

دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران به زیر ۴۰ درجه کم کردن یافت و به گفته مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده

وی در ادامه ، تصریح کرد: خلیج فارس در دو روز آینده مواج آینده نگری می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در آخر در مورد شرایط آب و هوایی پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده، گفت : آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۲۰ تیر ماه) صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دما در این روز ۳۹ و ۲۶ درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین در پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز پنجشنبه (۲۱ تیرماه) آسمان صاف و همراه با وزش باد موقت با بیشترین و کمترین دمای ۳۸ و ۲۵ درجه سانتیگراد خواهد بود.

تهران خنک‌تر شد

واژه های کلیدی: آسمان | ایران | همراه | هواشناسی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz