کیک نور خورشید در ماشین استفاده اتومبیل

کیک: نور خورشید در ماشین استفاده اتومبیل قانونی راننده خورشید جلوگیری همراه ماشین قانون

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ریزش قیمت نفت متوقف شد

قیمت نفت به دنبال گسترش اعتصاب کارکنان نفتی در نروژ که نگرانی‌ها نسبت به اختلالات زیاد عرضه به بازار را تقویت کرد، در معاملات روز سه‌شنبه از پایین‌ترین قیمت خود

ریزش قیمت نفت متوقف شد

ریزش قیمت نفت متوقف شد

عبارات مهم : اعتصاب

قیمت نفت به دنبال گسترش اعتصاب کارکنان نفتی در نروژ که نگرانی ها نسبت به اختلالات زیاد عرضه به بازار را تقویت کرد، در معاملات روز سه شنبه از پایین ترین قیمت خود در بیش از سه ماه اخیر فاصله گرفت و زیاد کردن یافت.

به گزارش ایسنا، بهای معاملاتی آتی نفت برنت ۳۶ سنت یا ۰.۵ درصد زیاد کردن یافت و به ۷۲.۲۰ دلار در هر بشکه رسید. قیمت نفت برنت روز دوشنبه ۴.۶ درصد افزایش کرد و در یک مقطع به پایین ترین رکورد از اواسط آوریل رسید.

بهای معاملات آتی وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با سه سنت افزایش، به ۶۸.۰۹ دلار در هر بشکه رسید، در حالی که روز دوشنبه ۴.۲ درصد سقوط کرد.

ریزش قیمت نفت متوقف شد

اعتصاب کارکنان نفتی در نروژ روز دوشنبه بعد از این که کارفرمایان به درخواست های اتحادیه جهت پیشنهاد دستمزد تازه پاسخ ندادند شدت یافتن شد و صدها نفر دیگر دست از کار کشیدند. این اعتصاب که آخرهای روز گذشته شروع شد تاکنون تاثیر محدودی روی تولید نفت نروژ داشته، ولی بعضی از شرکت های حفاری نسبت به احتمال لغو قرارداد در صورت ادامه اعتصابات به مدت یک ماه یا بیشتر، هشدار دادند.

به گفته تحلیلگران گروه بانکی ANZ، ترساندن اختلالات زیاد در عرضه به بازار، به کلی از میان نرفته هست. تولید در لیبی با وجود بازگشایی بنادر نفتی، در معرض کم کردن زیاد قرار دارد. در حالی که بنادر لیبی بازگشایی شده است هست، تولید در میدان نفتی شراره بعد از این که دو کارمند نفتی از سوی یک گروه ناشناس ربوده شدند، حداقل ۱۶۰ هزار بشکه در روز کم کردن پیدا کرد.

قیمت نفت به دنبال گسترش اعتصاب کارکنان نفتی در نروژ که نگرانی‌ها نسبت به اختلالات زیاد عرضه به بازار را تقویت کرد، در معاملات روز سه‌شنبه از پایین‌ترین قیمت خود

بر اساس گزارش رویترز، شرکت ملی نفت لیبی ۱۱ ژوییه اعلام کرد: چهار پایانه صادراتی گشوده شدند و تعطیلی طولانی مدت میدان نفتی الفیل در جنوب غربی نیز آخر یافته هست. دو روز بعد تولید میدان شراره حدود ۳۰۰ هزار بشکه در روز کم کردن یافت.

در این بین، اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش ماهانه ای آینده نگری کرد تولید نفت هفت منطقه بزرگ شیل در این کشور در ماه اوت ۱۴۳ هزار بشکه در روز زیاد کردن یافته و به رکورد ۷.۴۷ میلیون بشکه در روز خواهد رسید.

واژه های کلیدی: اعتصاب | افزایش | دوشنبه | میدان نفتی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz