کیک نور خورشید در ماشین استفاده اتومبیل

کیک: نور خورشید در ماشین استفاده اتومبیل قانونی راننده خورشید جلوگیری همراه ماشین قانون

گت بلاگز اخبار حوادث از امیرحسین بگذرید! ، نامه وکیل امیرحسین به مادر ستایش جهت درخواست بخشش / دفاعیه آخر

وکیل امیرحسین پورجعفر (قاتل ستایش قریشی) نامه‌ای به مادر ستایش نوشته و از او خواسته امیرحسین را ببخشد تا صبحگاه امروز آخرین بامدادی نباشد که برایش تکرار می‌شود.

نامه وکیل امیرحسین به مادر ستایش جهت درخواست بخشش / دفاعیه آخر: از امیرحسین بگذرید!

عبارات مهم : اخلاقی

وکیل امیرحسین پورجعفر (قاتل ستایش قریشی) نامه ای به مادر ستایش نوشته و از او خواسته امیرحسین را ببخشد تا صبحگاه امروز آخرین بامدادی نباشد که برایش تکرار می شود. امیرحسین فردا اعدام می شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ نامه مجتبی فرحبخش به مادر ستایش به شرح زیر است:

بامداد چهارشنبه است و دمدمه اذان و زمزمه موذن، نور و نوا توامان چشم و گوش می نوازند. شاید این بامدادها جهت ما تکرار شوند ولی جهت امیرحسین بامدادی واپسین هست. به همین سبب، جهت واپسین گام، این خامه از جامه برون شده، سوز سینه اش سر شکافته و چکیده اش برون تراویده هست. مطلع دفاعیه ام در نخستین محاکمه در محکمه چنین بود: «سخن را با تمسک و توسل به مهر بیکران حضرت باری شروع می کنم و اندوهناکانه یاد ستایش نازنین، آن دخترک پر کشیده معصوم و فرشته که میهمان جامعه کشور عزیزمان ایران بود را گرامی می دارم و روح آسمانی اش را خطاب می کنم.

از امیرحسین بگذرید! ، نامه وکیل امیرحسین به مادر ستایش جهت درخواست بخشش / دفاعیه آخر

که ای نازنین، من به عنوان وکیل، در میانه دو نگاه منتظر، دلواپس ایستاده ام، نگاه تو و خانواده داغدار و مصیبت زده ات؛ و نگاه جوانکی نادم و پریشان و هراسان ازآینده ای مبهم که پیش رویش هست. ای نازنین، در این میانه سهمگین، آن نیرویی که مرا از توقف جانکاه می رهاند دریای رحمت بی منتهای خدای توست که رحمتش بر غضبش سبقت جسته و بی محاسبه می بخشد و می آمرزد. باشد که فرشته کوچک مانیز که اکنون در دریای رحمت خدایش شناور است بخشش و مهربانی را بر گزینه های بدیل برتری دهد و ای بسا همین توقع کودکانه را نیز از مادر و پدر مظلوم خویش داشته باشد.»

و اکنون مقطع دفاعیه ام در این مرحله پایانی؛ که چوبه دار قد برافراشته و دهن برگشوده و مترصد بلعیدن امیرحسین هست. نه مجال شرح آن قصه پرغصه و طاقت سوز است و نه مقال بحث و فحص حقوقی؛ اولی را با درد استخوان سوزش زیسته اید و دومی را هم کرارا و مرارا گفته ام و نگاشته ام. مخاطب مقطع دفاعیه ام وجدان اخلاقی آن زن صبور و نجیب است که هیچ وقت با وصف تحمل آن درد جانکاه و عافیت سوز، پای از گلیم حرمت بیرون ننهاد و آداب ادب را به مسلخ تپانچه غضب نبرد.

وکیل امیرحسین پورجعفر (قاتل ستایش قریشی) نامه‌ای به مادر ستایش نوشته و از او خواسته امیرحسین را ببخشد تا صبحگاه امروز آخرین بامدادی نباشد که برایش تکرار می‌شود.

دردمندانه گریست و سوگمندانه زیست ولی در دایره فراخ صبر و متانت نشست. این هنر بزرگ را نیک در می یابیم و قدر می دانیم و بر صدر می نشانیم. این فضیلت های بزرگ، در این گام واپسین، من را شرمنده به تقاضای دیگری واداشته است و آن اینکه، آن صبوری و متانت را با شفقت و ایثار بی مثال خود توام سازید و کرامت و بزرگواری را در حق امیرحسین جاری کنید. در این صورت، وقت حیات مجدد را به او ارزانی داشته اید تا این نوجوان در حد وسع بشری در جبران مافات بکوشد و از سوی دیگر نام ستایش نازنین که تا حال با معصومیت هم عنان شده است است با صلح و مهرورزی نیز هم عنان شود و نام و یاد ستایش نازنین خبر آور ستایش صلح باشد و شما مصداق اجلی و اعلی ایثار و از خود گذشتگی.

این تقاضا افزون بر آنکه متکی به متکای سترگ فضیلت های اخلاقی شماست مستند به نوای انسان نواز قرآنی است که با لحن عجیبی توصیه به عفو و گذشت می کند و از سوی دیگر، مستظهر به آداب فرهنگی کشور عزیزمان ایران فرهنگی که اقیانوس وار جملگی ما را در بر گرفته هست، می باشد. گزینش بین فوت و حیات امیرحسین، دوگانه و دو راهه ای است که الان پیش پای آن زن ارجمند است و من امید می برم که با اعمال گذشت و گزینش حیات مجدد امیرحسین که البته انتخابی سهمگین و بی بدیل هست، این دوگانگی به آخر برسد.

از امیرحسین بگذرید! ، نامه وکیل امیرحسین به مادر ستایش جهت درخواست بخشش / دفاعیه آخر

واژه های کلیدی: اخلاقی | قاتل ستایش | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz