کیک نور خورشید در ماشین استفاده اتومبیل

کیک: نور خورشید در ماشین استفاده اتومبیل قانونی راننده خورشید جلوگیری همراه ماشین قانون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رقم پرداختی به گولچ ۳۵۰هزار دلار کم شد/ از بازشدن پنجره نقل‌ و انتقالات ناامید نیستیم ، گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس می‌گوید، با پیگیری‌های انجام‌شده و دفاعیاتی که در سفر به سوییس ارایه شد، توانست با کم کردن ۳۵۰ هزار دلاری، رقم پرداختی به گولچ را به ۲۵۰ هز

رقم پرداختی به گولچ ۳۵۰هزار دلار کم شد/ از بازشدن پنجره نقل‌ و انتقالات ناامید نیستیم ، گرشاسبی

گرشاسبی: رقم پرداختی به گولچ ۳۵۰هزار دلار کم شد/ از بازشدن پنجره نقل و انتقالات ناامید نیستیم

عبارات مهم : پنجره

سرپرست کلوب پرسپولیس می گوید، با پیگیری های انجام شده است و دفاعیاتی که در سفر به سوییس ارایه شد، توانست با کم کردن ۳۵۰ هزار دلاری، رقم پرداختی به گولچ را به ۲۵۰ هزار دلار برساند.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت رسمی کلوب پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی در ارتباط با سفر اخیر خود به سوییس اظهار داشت: با توجه به دعوت c.a.s و در ارتباط با پرونده آنتونی گولچ، سفر سه روزه ای به سوییس داشتیم. در این سفر مردها ذاکر، وکیل و عضو کمیته حقوقی کلوب و حسینی مسئول بخش بین الملل نیز حضور داشتند. وقت تشکیل جلسه دادگاه بین المللی ورزش نیز ساعت ۹ صبح روز ۸ فروردین تعیین شده است بود که در آن حضور پیدا کردیم.

رقم پرداختی به گولچ ۳۵۰هزار دلار کم شد/ از بازشدن پنجره نقل‌ و انتقالات ناامید نیستیم ، گرشاسبی

وی ادامه داد: جلسه، نزدیک به ۵ ساعت به طول انجامید. رقم این قرارداد جهت دو سال ۴۷۰ هزار دلار بود که بازیکن در وقت حضور در ایران، ۳۲ هزار دلار دریافتی داشت که به این ترتیب مبلغ ۴۳۸ هزار دلار باقی ماند. بازیکن در نهایت به علت عدم پرداخت حقوق در وقت مقرر نسبت به فسخ قرارداد و شکایت از کلوب به فیفا اقدام کرد.

گرشاسبی خاطرنشان کرد: فیفا نیز در نهایت با احتساب جریمه ۵ درصدی و هزینه های وکیل، کلوب را مکلف به پرداخت ۵۵۰ هزار دلار دانست. این رقم و حکم، با اعتراض کلوب روبه رو شد که در وهله اول به ۴۵۰ هزار دلار کم کردن یافته بود.

سرپرست کلوب پرسپولیس می‌گوید، با پیگیری‌های انجام‌شده و دفاعیاتی که در سفر به سوییس ارایه شد، توانست با کم کردن ۳۵۰ هزار دلاری، رقم پرداختی به گولچ را به ۲۵۰ هز

وی تصریح کرد: در ادامه با پیگیری های جدی، حضور در جلسه پیگیری دادگاه بین المللی ورزش، دفاعیات به عمل آمده، حسن نظر داوران و متقاعد شدن وکیل بازیکن، رقم نهایی جهت پرداخت به بازیکن به ۲۵۰ هزار دلار کم کردن یافت. به این ترتیب با پیگیری های صورت گرفته توانستیم ۳۵۰ هزار دلار از رقم اولیه را کم کردن دهیم و پرونده با رقم ۲۵۰ هزار دلار بسته شد. البته در این پرونده عنوان ۱۰۰ هزار دلار حق انتقال به کلوب شریف هم مطرح بود که پیش از این با احتساب جریمه تخصیص داده شده است یافته با پرداخت ۱۱۵ هزار دلار بسته شده است بود.

گرشاسبی همچنین در ارتباط با پرونده محرومیت از نقل و انتقالات تابستانی، افزود: خوشبختانه بحث و اختلاف ما با کلوب ریزه اسپور به آخر رسید و ما با هم توافق کردیم. در سفر اخیر به سوییس نیز پیگیری هایی صورت گرفت. همچنین جلسه خوبی با وکیلی که جهت این پرونده گرفته ایم، داشتیم. از باز شدن پنجره نقل و انتقالات ناامید نیستیم و تا آخرین لحظه پیگیری های خودمان را ادامه خواهیم داد. امیدواریم رأیی که از سوی c.a.s صادر می شود، رأی خوشحال کننده ای جهت پرطرفدارترین تیم آسیا باشد.

واژه های کلیدی: پنجره | پرونده | ارتباط | بازیکن | نقل و انتقالات | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz