کیک نور خورشید در ماشین استفاده اتومبیل

کیک: نور خورشید در ماشین استفاده اتومبیل قانونی راننده خورشید جلوگیری همراه ماشین قانون

گت بلاگز اخبار گوناگون تصویری متفاوت از پرنده ماکائو

تصویری دیدنی از پرنده ای معروف به ماکائو آبی طلایی که در خطر انقراض قرار گرفته را مشاهده خواهید کرد.

تصویری متفاوت از پرنده ماکائو

تصویری متفاوت از پرنده ماکائو

عبارات مهم : مرکزی

تصویری دیدنی از پرنده ای معروف به ماکائو آبی طلایی که در خطر انقراض قرار گرفته را مشاهده خواهید کرد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، تصویری دیدنی از ماکائو آبی و زرد معروف به ماکائو آبی طلایی که در حال آراستن پرهایش، در مرکز یادگیری حیات وحش (Wildlife Learning Center) در سیلمار کالیفرنیاست در اینترنت در حال دست به دست شدن هست. این پرنده ها بعد از اینکه از آن ها به خوبی نگهداری شد، می توانند تا ۶۰ سال زندگی کنند و طول این پرنده ممکن است به ۷۶ تا ۸۶ سانتی متر هم برسد.

ماکائو آبی و زرد معروف به ماکائو آبی طلایی ، عضوی از گروهی بزرگ از طوطیان نوگرمسیری به نام ماکائوها است و این نژاد در جنگل های انبوه و بخصوص در نواحی باتلاقی و در نواحی نورگیر و کم درخت جنگل زیست می کند. در جنگل های گرمسیری امریکای جنوبی از ترینیداد و جنوب ونزوئلا تا جنوب برزیل، بولیوی و پاراگوئه زیستگاه این گونه محسوب می شود و محدوده ای دیگر از زیستگاه این پرنده در امریکای مرکزی که محدود به کشور پاناما می شود قرار دارد.

این گونه در ترینیداد (جنوبی ترین جزیرهٔ دریای کارائیب) در خطر انقراض قرار گرفته هست. در کشور پاراگوئه نیز در آستانه انقراض کلی قرار داشت ولی همچنان هم می توان آن ها را یافت و گستردگی نسبتاً خوبی در بخش بزرگی از قاره امریکای جنوبی دارد.در شهر میامی در ایالات متحده، مرکزی جهت ازدیاد نسل و پرورش این گونه وجود دارد. این علت باعث شد تا این گونه از خطر انقراض جدی به حداقل نگرانی ارتقا یابد. طول این پرنده ممکن است به ۷۶ تا ۸۶ سانتی متر هم برسد.

تصویری متفاوت از پرنده ماکائو

واژه های کلیدی: مرکزی | پرنده | انقراض | تصویری | ماکائو | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz